Elektronika pro motor BK800,1200,1800,2200

Kód: BKN
4 470 Kč 3 694,20 Kč bez DPH
8 - 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
2.5.2024

ZBKN

Detailní informace

Detailní popis produktu

CAME ZBKN nová elektronika pro pohony BK

Tato deska je instalována v následujících motorech, nahrazuje elektroniku  ZBK  která se již nevyrábí

  • CAME BK 800
  • CAME BK 1200
  • CAME BK 1800
  • CAME BK 2200

 Nová elektronika poskytne  více funkcí  a zjednoduší instalaci a nastavení.

 Nové funkce:

Came Connect:  Motor je nyní připojitelný ke Cloudu, přes Came Connect. Použitím určených gateway modulů je od nyní možné vzdáleně řídit, nastavovat, kontrolovat a zobrazovat stav motoru.

RIO System:  Bezdrátové příslušenství série Rio může být nyní řízeny prostřednictvím karty 806SS-0040.

Kódové klávesnice a RFID snímače: nová elektronika umožňuje přímé ovládání kódových klávesnic, s použitím karty R800 a snímačů bezkontaktních karet / čipů, s použitím karty R700.

Spárován režim:  pomocí karty RSE je možné propojit 2 motory (jeden master a jeden slave). Nastavení všech parametrů se provádějí pouze na elektronice jednoho motoru (master).

Nastavení směru pohybu:  přímo v nastaveních funkcí na elektronice lze nastavit a změnit směr otevírání brány, bez potřeby měnit kabeláž.

Počítání cyklů:  díky funkci "Počítání cyklů" je možné zobrazit si na displeji elektroniky kdykoliv počet provedených cyklů motoru, což usnadňuje údržbu a pravidelný servis systému.

Displej:  displej a menu (7-segmentů) a programovací tlačítka na nové elektronice usnadňují a urychlují nastavení, zda změny funkcí motoru.

Úspora energie:  při neustále narůstajícím trendu a požadavcích na úsporu energie, nová elektronika umožňuje, pomocí přídavného modulu RGP1, redukci spotřeby motoru z 5 Watt na 0,5 Watt v klidovém stavu (v režimu stand-by).

Zpětná aktualizace:  nakolik nová elektronika poskytuje více možností a funkcí, je možná díky ní i zpětná "aktualizace" starých pohonů, instalovaných v minulosti. V takovém případě je třeba objednat a vyměnit starou elektroniku za novou, pod objednacím kódem náhradního dílu 88001-0063.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: