Montážní sada pro nerezové zábradlí

Kód: /INOX-INSTALL-SET
Tip Nejprodávanější
Značka: Hahn
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
4.8.2021

Sada obsahuje vše co potřebujete pro montáž zábradlí svépomocí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set obsahuje:

Kotouč řezný INOX: D:125mm, d:22,2mm , t:1mm (Výkonný řezný kotouč pro opracování tenkostěnných profilů a trubek)

Kotouč lamelový INOX, D:125, d:22,2, t:7,25 mm, P40 (zrnitost), (Lamelové kotouče jsou vhodné pro broušení, odstraňování otřepů, ořezávání, srážení hran, čištění a úpravu povrchu kovů všeho druhu. Přímý tvar (28) se používá jako na broušení hran (k vytváření hran), tak na broušenou rovinných ploch.)

Vrták na nerez kombi HSS- COBALT (kalený) - M5 - obsahuje i závitník pro nařezání závitu (používá se pro připevnění držáku madla k madlu)

Sprej - čistič nerez - WS cleaning spray 400ml - (Sprej na čištění nerezu WS, 400ml Čistí a chrání nerez, vytváří vodoodpudivou vrstvu. Vhodný pro matné i lesklé povrchy)

Lepidlo - KLEBFIX glue- (green) - 10ml - anarební lepidlo na nerez, používá se k lepení nerezových součástí, kolen, spojek.

Cidlina brusná P 360, 152x229 mmpoužívá se k ručnímu broušení nerezových povrchů. Sjednocuje povrch (škrábance), odstraňuje povrchovou nerez. Správným použitím získává nerez přirozený vzhled. Používá se tak, že brousíte jedním směrem, u trubkek potom aplikujte: "jako když přidáváte plyn na motorce". 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: